kaviareň DOBRE&DOBRÉ

Prevádzka kaviarene od marca 2018 natrvalo zatvorená

Viac informácií nájdete tu.

 


 

Okrem bežného a veľmi príjemného kaviarenského povaľovania, skvelého miesta na vaše rande alebo pracovného stretnutia vám ponúkame aj viacero možností ako využiť naše služby a podporiť tak zamestnávanie ľudí, ktorí sú na ceste z ulice. Ak by sa vám čokoľvek zapáčilo, tak budeme radi ak nás kontaktujete


Koncerty

V našej kaviarni nájdete výnimočný klavír PETROF z roku 1932, ktorého tóny pravidelne znejú počas pondelkových a stredajších večerov. Počas sobotných trhov v Starej Tržnici vám zahrá v bratislave známa dáma - pani Marta. Okrem pravidelných tónov klavíru nájdete v našom DOBBRE&DOBRÉ množstvo skvelých koncertov. Pravidelne u nás hrajú napríklad dámy z Paper Moon Trio, ktoré si našu kaviareň veľmi obľúbili. Fenomenálny zážitok pravidelne prináša aj swingová speváčka Jana Dekánková spolu s klavírnym doprovodom Ladislava Fančoviča. Okrem toho sa pravidelne snažíme prinášať koncerty, ktoré len tak nezažijete.


Oslavy & večierky

Naša kaviareň je skvelým miestom pre oslavy, vianočné večierky a neformálne stretnutia. O tom svedčia stovky spokojných hostí, ktorí u nás zažili od nášho otvorenia desiatky perfektných večerov plných dobrej hudby, skvelých služieb, dobrého jedla a originálnej atmosféry. Všetky priania našich zákazníkov ohľadom rezervácie komunikujeme osobne a robíme maximum, aby sa naši hostia cítili príjemne.  


Firemné eventy

Reprezentatívny priestor, súkromie, služby na úrovni, dobré jedlo podľa vášho priania, živá hudba a originálna atmosféra - to sú najčastejšie reakcie ľudí z podnikateľského prostredia alebo eventových agentúr, ktorí u nás zažili alebo organizovali svoju udalosť. Nehovoriac o skvelom prepojení s halou Starej Tržnice, vďaka ktorému bude váš event ešte lepší a rozmanitejší. Variabilita priestoru umožňuje usadiť 60 - 80 hostí, ozvučenie a možnosť premietania je samozrejmosťou a bezpochyby proklientský a na mieru šitý prístup robia z nášho DOBRE&DOBRÉ ideálnym miestom pre vašu udalosť. 


Tlačové konferencie

Dispozícia našej kaviarne utvára vynikajúci priestor pre konanie tlačových konferencií. U nás nezažijete obavu z príliš otvoreného priestoru a malého počtu ľudí z médií. Architektonické rozdelenie priestoru prináša hosťom a organizátorom vyvážené prostredie s akurátnou mierou formality. Samozrejmosťou je ozvučenie, občerstvenie, premietanie a služby na mieru. 


Cateringové služby

Máte to ku nám ďaleko? Robíte event v iných priestoroch? Tak to neznamená, že vám nevieme pomôcť. Na vašej udalosti dokážeme pripravovať skvelé espresso v stovkách šálok za pár minút alebo vám zabezpečiť občerstvenie podľa vašich predstáv pre desiatky alebo stovky hostí. Naši kolegovia vám podľa objemu občerstvenie priamo doručia alebo rovno vašich hostí obslúžia. Okrem toho, že budete spokojní, podporíte aj zamestnávanie ľudí na ceste z ulice, DOBRE?


Prenájom priestorov na komerčné účely

Naša kaviareň hostila desiatky produkčných agentúr, natáčaní, backstage eventov alebo fotografických projektov. Priestory sú na všetky tieto aktivity ideálne. Atmosféra, historická budova, originálny interiér a veľa svetla - to sú perfektné predpoklady pre vaše potreby.