Kariéra

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Účtovník a finančný manažér/-ka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do nášho tímu hľadáme zodpovednú a spoľahlivú posilu, ktorá bude samostatne zabezpečovať najmä:

  • kompletné vedenie podvojného účtovníctva organizácie
  • príprava účtovných a štatistických výkazov
  • spracovanie účtovných uzávierok a daňových priznaní
  • kontrola viaczdrojového financovania organizácie
  • príprava rozpočtu podľa zamerania grantov
  • príprava a vyúčtovanie grantov a dotácií
  • komunikácia s inštitúciami a audítormi
  • vedenie personálnej agendy, administrácia vzniku a ukončenia pracovného pomeru
  • zástup počas MDRD

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
Nástupný plat 1500€ brutto, po pol roku možnosť navýšenia o 10%

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa;
  • pravidelné vzdelávacie aktivity v danom odbore a v špecifických zručnostiach a vzdelávanie aj v iných oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce (napr. výučba anglického jazyka)
  • možnosť požičať si vozidlo na súkromné účely
  • možnosť mať flexibilný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona, tzv. sick days, home office
  • parkovanie v areáli
  • priateľský kolektív a partnerský prístup, pravidelné raňajky, teambuildingy, a pod.

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich programov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Požiadavky na zamestnanca:

Stredoškolské vzdelanie s maturitou (Obchodná akadémia)

Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore – ekonomické, financie

Microsoft Word – pokročilý

Microsoft Excel – pokročilý

Podvojné účtovníctvo – pokročilý

KROS Omega – pokročilý

Pracovné zručnosti:

  • Znalosť podvojného účtovníctva
  • Praktická skúsenosť s účtovaním v programe Omega
  • Skúsenosti z neziskového sektora na podobnej pozícii sú výhodou

Osobnostné predpoklady:

  • Schopnosť komplexne a logicky prevziať úlohu
  • Zodpovednosť, samostatnosť a systematickosť v plnení úloh
  • Orientácia na detail

Nástup:
1.12.2020, resp. dohodou

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na adresu petra.sladok@vagus.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície - Účtovník a finančný manažér/-ka. Vybraných uchádzačov/ky pozveme na osobný pohovor, ktorý bude pozostávať z 2 kôl. Po zvážení si všetkých kandidátov/tiek Vám dáme odpoveď na otázku, či sme prijali práve Vás. :)

Všeobecné podmienky ochrany a spracúvania osobných údajov OZ Vagus