Kariéra

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO SOCIÁLNY PORADCA/-KYŇA V INTEGRAČNOM CENTRE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • sociálna práca s menším počtom ľudí zameraná na pravidelné a dlhodobé špecializované poradenstvo;
  • spolupráca pri vedení integračných skupín;
  • vyhľadávanie a výber klientov do Integračného programu;
  • spolupráca na projektoch zamestnávania a bývania ľudí bez domova (pracovná rehabilitácia, strategické partnerstvá so zamestnávateľmi, Housing First - Cverna);
  • zisťovanie a mapovanie potrieb klientov Integračného programu v oblasti sociálnych služieb, navrhovanie spôsobov riešenia sociálnej situácie klienta;
  • vedenie nevyhnutnej administratívy – pracovnej dokumentácie;
  • pravidelná účasť na vzdelávaní, skupinovej a individuálnej supervízii;
  • aktívna spolupráca s programami Domec a Streetwork

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
Nástupný plat 1150 € brutto, po pol roku možnosť navýšenia na 1250 €

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v rozvíjajúcej sa organizácii s moderným a profesionálnym prístupom;
  • intenzívna podpora v procese zaúčania sa;
  • vzdelávanie v rôznych oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce;
  • možnosť supervízií;
  • priateľský kolektív a partnerský prístup;
  • pravidelné lektorované teambuildingy a mini teambuildingy celého tímu;
  • možnosť požičať si vozidlo na súkromné účely;
  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • Multisport karta a iné benefity

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich programov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Požiadavky na zamestnanca:

Vysokoškolské vzdelanie min. II. stupňa v odbore - Sociálna práca, resp. príbuzné odbory

Anglický jazyk - Mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz B – aktívne

Pracovné zručnosti:

  • Odborné skúsenosti v sociálnej práci
  • Skúsenosti z neziskového sektora a s cieľovou skupinou ľudí bez domova výhodou

Osobnostné predpoklady:

  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Tímový hráč
  • Chuť učiť sa nové veci

Nástup:
Dohodou

Informácie o výberovom konaní:
Prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu na adresu petra.sladok@vagus.sk. Vybraných uchádzačov/ky spĺňajúcich požiadavky pozveme na osobný pohovor a po zvážení si všetkých kandidátov/tiek Vám dáme odpoveď na otázku či sme prijali práve Vás :) Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Pošli svoj životopis a motivačný list na adresu: petra.sladok@vagus.sk

Všeobecné podmienky ochrany a spracúvania osobných údajov OZ Vagus