Kariéra

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Sociálny poradca/-kyňa v Integračnom programe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sociálna práca s menším počtom ľudí zameraná na pravidelné a dlhodobé špecializované poradenstvo;
  • vyhľadávanie a výber klientov do Integračného programu;
  • spolupráca na projektoch zamestnávania a bývania ľudí bez domova (pracovná rehabilitácia, strategické partnerstvá so zamestnávateľmi, Housing First – Cverna, Kadnárová);
  • zisťovanie a mapovanie potrieb klientov Integračného programu v oblasti sociálnych služieb, navrhovanie spôsobov riešenia sociálnej situácie klienta;
  • vedenie nevyhnutnej administratívy – pracovnej dokumentácie;
  • pravidelná účasť na vzdelávaní, skupinovej a individuálnej supervízii;
  • aktívna spolupráca s programami Domec a Streetwork

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
Nástupný plat 1150 € brutto, po pol roku možnosť navýšenia na 1250 € brutto

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • intenzívna podpora v procese zaúčania sa;
  • vzdelávanie v rôznych oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce;
  • možnosť supervízií;
  • priateľský kolektív a partnerský prístup;
  • možnosť požičať si vozidlo na súkromné účely;
  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • Multisport karta a iné benefity

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich projektov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vysokoškolské vzdelanie min. II. stupňa v odbore - Sociálna práca, resp. príbuzné odbory
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý
  • Microsoft Windows - pokročilý
  • Vodičský preukaz B – aktívne

Pracovné zručnosti:

  • Odborné skúsenosti v sociálnej práci
  • Aspoň 2-ročné odborné skúsenosti ako sociálny poradca a výhodou sú skúsenosti s cieľovou skupinou - ľuďmi bez domova.

Osobnostné predpoklady:

  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Tímový hráč
  • Chuť učiť sa nové veci

Výhodou je aktívne šoférovanie.

Nástup:
1.1.2020

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na adresu petra.sladok@vagus.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície - Sociálny poradca/-kyňa. Vybraných uchádzačov/ky pozveme na osobný pohovor. Po zvážení si všetkých kandidátov/tiek Vám dáme odpoveď na otázku, či sme prijali práve Vás. :)

Všeobecné podmienky ochrany a spracúvania osobných údajov OZ Vagus